Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akamaru

Akamaru

 


Akamaru je zvířecí společník patřící Inuzuka Kibovi. Pochází ze Skryté Listové. Jeho jméno v rozkladu znamená červený Maru. ( Aka = červený, Maru = chlapecké jméno) Je to pes. Podle jistých údajů se narodil 7.července, jeho věk je 3 roky ( v první serii Naruto ).


Brouci


Brouci


Tito brouci slouží jako partneři členům Aburame klanu, jakým je například Aburame Shino. Lokace je u nich, stejně jak u Akamaru, Skrytá Listová. Žijí přímo v těle jejich nositelů a živí se jejich chakrou. Mají nekonečné možnosti genetické modifikace, takže je každá jejich nová generace, lepší než předešlá. (Například, když Shino u svých brouků vypěstoval odolnost proti krystalovým tychnikám.)


Tři Haimarovi sourozenci


Haimaru

 

Tito psi jsou spjatí s Inuzuka klanem, konkrétněji Inuzuka Hanou. Jsou to tři psí sourozenci. Jejich lokace je opět Skrytá Listová. Jejich jméno v rozkladu je takové : Hai = zpopelnit, Maru = Chlapecké jméno.


Koromaru

http://usuarios.lycos.es/Saoriann/naruto/naruto_claninu_kuromaru.jpg


Koromaru je také spjatý s Inuzuka klanem, ovšem oproti Tří Haimarových sourozenců je Koromaru spjatý konkrétně s Inuzuka Tsume. Je to pes ze Skryté Listové. Jeho jméno v rozkladu znamená Koro = tmavý, Maru = chlapecké jméno. Na Koromaru je zvláštní, že dokáže mluvit.
 

TakamaruTak jsme se konečně dostaly od psů k jinému zvířetu. Takamaru je totiž pták z Skryté Písečné. Narozdíl od předešlích partnerů není Takamaru spojen s žádným konkrétním ninjou. Slouží jako doručovatel zpráv nejvyšší důležitosti. Je rychlejší než všichni ostatní ptáci.
Ton - Ton


Ton-Ton

 


A máme tu naše, všem velmi známe prasátko, nebo spíše svini Ton - Ton, patřící Shizune. Lokace je opět Skrytá Listová. Ačkoliv je Ton - Ton prase, má vynikající čich.