Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shukaku (jedno-ocasý démon):

 SHUKAKU (jedno-chvostovy demon Tanuki)

Tento démon je zapečetěn v Gaarovi z Písečné vesnice. Démon byl zapečetěn Kazekagem, otcem Gaary. Kazekage chtěl využít démonovu sílu a proto ho zapečetil do Gaary. Tento démon je podobný mývalovi. Díky démonovi dokáže Gaara perfektně ovládat písek.

Nibi (dvou-ocasý démon):
Nibi
Démon podobné kočce je zapečetěn do Nii Yugito. Díky démonovi má sílu, pomocí které dokáže vytvářet destruktivní ohnivé koule. Nibi je též znám jako "Žijící stín".

Sanbi (troj-ocasý démon)
Sanbi
Sanbi je podobný mořské želvě. Žije v oceánu a nikdo si ho netroufl zapečetit dokud nepřišla organizace Akatsuki. O tomto démonovi se ví velmi málo. Na nějaký čas ho dokázal ovládat malý chlapec jménem Yuukimaru.


Yonbi (čtyr-ocasý démon)
Yonbi
Démon byl již zapečetěn. Jinchuuriki používá techniky všech elementů a je velmi pravděpodobné, že chakru čerpá z démonovi síly. Jinchuuriki má na nose a líci černé znamení, pravděpodoně je to pečeť k démonovi.

 

Pětiocasý démon - Gobi no Houkou (Gobi no Hókó)Pátým démon je houkou(Bůh iluzí/Genjutsu).Pětiocasý démon pomocí svých pěti ocasů může způsobit ohromné škody.Nese podobu psa,jeho ocasi dávají takové poškozeni, protože každý z nich ovládá jeden živel:Voda, oheň, země, vzduch a blesky.Démon je velmi silný, ale jednou měl velice blízko smrti, když společně s Nekomantou vyzvali na souboj Kyuubiho(Boj vidíte na obrázku,Houkou je bílí).


Šestiocasý démon - Rokubi no Raijuu (Rokubi no Raidžů)
Šestý je démon Raijuu(Bůh hromu vypadá jako lasička a má velmi ostré drápy.Její srst má zlatožlutou barvu a jejích šest ocasů jsou klikaté jako blesky).Démona z něj udělal Yamata no Orochi.V boji může na pomoc vypustit obrovské množství elektřiny.Může bleskem i rozdělat oheň a disponuje různými magickými schopnostmi ohledně elektřiny.Když pláče, tak hřmí.Ninja jménem Sarutobi na něj použil techniku Raikiri, která, ač také elektřina démona zranila tak, že jej Sarutobi zapečetil do Podzemí Hromové Svatyně v měste Kyoto.

Sedmiocasý démon - Shichibi no Kaku (Šičibi no Kaku)
Sedmím démonem je Kaku(Bůh země).Démon podobný mývalovi(jako shukaku),ale tentokrát má o šest ocasů víc.V japonských znacích se někdy může překládat jako Mujina, ale stále se jedná o sedmiocasého.Je ze všech démonů nejmenší, ale taky nemazanější.Loví nejčestěji pod zemí.Byl zabit, když mu zničený kus země padnul rovnou do otevřené tlamy.Byl bohem země a žil v Podzemní obětního oltáře v Nagoye.


 

 

Osmiocasý démon - Yamata no Orochi (Jamata no Oroči)
Tento démon není bůh,ale je to ďábel ma osm hlav a osm ocasů. Každá jeho hlava představuje jeden symbol a sice: Duše, duch, zlo, ďábel, monstróznost, zabíjení, záhrobí a smrt.Původně byl ještě slabší než Nekomata a Sokou.Tehdá na něj členové Kusanagi klanu použili Kusanagi měč,aby ho zničili ale to se jim nepovedl a Yamata no Orochi vzal sílu meče a stal se silným..S touto novou silou vypustil neuvěřitelné množství temné energie, čímž probudil ostatní ocasé démony a stal se díky tomu arogantním.Myslel, že je nejsilnější a tak démony vyzýval na souboje, ve kterých vždy zvítězil.Ale když bojoval s Kyuubim, tak mu Kyuubi jeho meč díky své neomezené síle zlomil a porazil ho.Yamata no Orochi je největší z démonů dříve žil na Starém bojišti v Sace.Kyuubi (devíti-ocasý démon)
Kyuubi
Před několika lety zaútočil démon na Konohu. Kyuubi celou vesnici zničil a mnoho lidí přišlo o život, díky 4. Hokagemu byl démon zapečetěn do Naruta ale Hokage při tom přišel o život. Má podobu lišky a je ze všech démonů nejobávanější a nejmocnější.

Shinigam
Shinigam
Shinigam může být vyvolán díky Shiki Fuujin Jutsu. Třetí Hokáge vyvolal démona na Orochimara ale ten mu pouze znehybnil ruce, cenou vyvolání tohoto démona je vlastní život, démon duši toho, kdo ho vyvolá, pohltí.