Jdi na obsah Jdi na menu
 


Organizace Akatsuki


 
kliknutím zavřete okno

Akatsuki je tajná organizace.Tato organizace jeznámá sbíráním nových jutsu a informací o Jinchuuriki.Tato organizace má maximálně 9 hlavních členů.Zbytek tvoří nespočetné množství špehů a různých přívrženců Akatsuk.Členové Akatsuki jsou S-Kriminálnici.Jsou to ti nejhledanější a nejnebezpečnější kriminálníci ve světě anime NARUTO.


Přesná kritéria pro přijmutí do skupiny Akatsuki nejsou zcela známa.Každý člen však musí mýt jistý potenciál.Jejich hlavním cílem je ovládnutí celého Naruto světa. K cíli šéf Akatsuki stanovil tři body: 1) Získat hodně peněz pro podporu Akatsuki; 2) Plánují vytvořit námezdní skupinu loajální jen k Akatsuki; 3) Získat všechny Bijuu (=ocasatí démoni). Když získají Jinchuurikiho (=ten, v němž je zapečetěn démon), zapečetí ho do velké sochy, která má devět očí, ty, ve kterých už démon je jsou otevřené, oči bez démona zavřené. aby ho jednou mohli použít a ovládnout tak svět. Když Akatsuki tento proces dělá, ani jeden člen při tom nemusí být, tedy fyzicky ne, někteří z nich jsou tam jako astrální projekce.


Akatsuki obvykle pracuje ve dvoučlenných týmech. Týmy jsou postaveny tak, aby se dva členové vzájemně doplňovali.Například Sasori a Daidaru.


Každý z Akatsuki má originální prsten, který nosí. Každý z Akatsuki taky nosí dlouhý černý plášť s červenými mraky, vysokým límcem a kapuci, kterou nosí hlavně Tobi. Všichni členové mají taky černě nebo fialově nalakované nehty na rukou i na nohou. Někdy taky nosí velký kuželovitý slaměný klobouk, ze kterého visí malé rolničky. Vypadá to, že klobouky nosí, když se přiblíží ke své vesnici, aby je nikdo nepoznal. Na ochrané čelence mají také všichni škrábanec přes znak vesnice.


Akatsuki mělo původně deset členů, ale pak jeden z nich (Orochimaru) odešel. !!! NEČTĚTE ZBYTEK ODSTAVCE POKUD SE KOUKÁTE NA ANIME A NECHCETE SE NECHAT PŘEKVAPIT!!!! --------- Déle zemřel Sasori, kterého ale nahradil Tobi. Poté byl zabit i Kakuzu a Deidara.


Známí členové Akatsuki


Pein - Vůdce Akatsuki

Vesnice: Deštná

V týmu s: Konan

Některé techniky které ovládá: Shouten, vyvolává velkou sochu kam se zapečetí Bijuu.


Pein je šéf Akatsuki. Řídí ostatní členy. Ne však tak uplně: Řídí ho seshora ještě jedna tajemná postava POZOR Spoiler: (tou postavou je....Tobi). Peinovy schopnosti nejsou úplně známé, ale vím, že nikdy s nikým neprohrál v boji.

 


Konan

Vesnice: Deštná

V týmu s: Pein

Některé techniky které ovládá: N/A


Tato Modrovlasá členka je jediná žena v Akatsuki. Neví se o ní skoro nic, neví se ani její jméno. Víme jen, že má modré vlasy.Sasori


Vesnice: Písečná

V týmu s: Deidarou

Některé techniky které ovládá: Mistrně ovládá techniky loutek


Sasori je již 20 let uprchlý ninja ze Skryté písečné. Říká se mu také "Sasori Červeného písku". Vytvořil spoustu loutek a některé z nich dnes používá Kankurou. Je znám svým loutkařským uměním. Jeho tělo se skrývá ve velké loutce Hiruko, pod kterou se skrývá pravý Sasori se stále mladou tváří. Také velmi rád vytváří živé loutky - loutky z lidí, které zabil. Je to například 3. Kazekage a skoro 300 dalších. Také se se svým parťákem Deidarou přel o to, jestli je skutečné umění trvající nebo podle Deidary chvilkové. POZOR Spoiler: Sasori nakonec zabila Sakura a jeho babička Chiyo.Deidara
Obrazek
Vesnice: Kamená

V týmu s: Sasori

Některé techniky které ovládá: Deidaru se specializuje na tvorbu bomb,které tvoří z jílu,kterou mísí se svou chakrou pomocí "pusi" na ruce.


Deidara dokáže tvořit a pak oživovat věci z hlíny. Ve skutečnosti má v srdci umění a zastává názor, že umění je jen chvilkové. Taky rád nechává věci vybuchovat. Chytil Gaaru a získal pro Akatsuki Shukaku. POZOR Spoiler: Deidaru nakonec zabil Sasuke
 

 

Uchiha Itachi


Vesnice: Listová

V týmu s: Kisamem

Některé techniky které ovládá: Mongekyou Sharingan, Sharingan, Tsukuyomi, Amaterasu, Bunshin Bakuha, Goukakyuu no Jutsu, Magen Kyouten Chiten, Utakata.


Itachi je silný ninja z Listové. Měl velký potencionál a už jako mladý byl velmi dobrý. Zabil svého nejlepšího přítele a získal tak Mongekyou Sharingan. Potom vyvraždil celý jeho klan a jediný, koho nechal naživu byl jeho mladší bratr Sasuke, který se mu chce pomstít. Jak by se mohlo zdát, Itachi ve skutečnosti nezabíjí "na počkání". Bojuje většinou jen v sebeobraně nebo když potřebuje něco získat. Není znám přesný důvod, proč vyzabíjel svůj klan.
 

Hoshigaki Kisame


Vesnice: Mlžná

V
týmu s: Uchiha Itachi

Některé techniky které ovládá: N/A


Kisame je ninja ze Skryté mlžné, než zavraždil jednoho z feudálů Mlžné vesnice, potom z vesnice utekl. Kdysi byl jedním ze sedmi šermířů z Mlžné, takže má velký meč. 


Kakuzu


Vesnice: Vodopádová

V týmu s: Hidanem

Některé techniky které ovládá: N/A


Kakuzu je velmi soustředěn na peníze. Je nájemný vrah, aby si vyhovoval. Jeho nájemné vraždění vždy zpomalují mise jeho a jeho parťáka Hidana. Kakuzu je velmi starý, protože jednou bojoval s Prvním Hokagem. Ze svých oponentů vytahuje srdce. Kakuzovo tělo drží u sebe tajemné černé úponky, kterými sešil různé části jeho těla. Kakuzu s Hidanem získali Dvouocasého démona, kterého v sobě měla zapečetěného Nii Yugito, velmi silná kunoichi ze Skryté mlžné. POZOR Spoiler: Jeho konec završili Kakashi a Naruto, když ho zabili.

Hidan


Vesnice: Není známo

V týmu s: Kakuzem

Některé techniky které ovládá: N/A


Hidan praktikuje velmi krvavou rituální verzi Buddhistických zákonů. Rozkazuje mu to zabít oponenta a potom udělat dlouhý a zvrácený rituál.


 

Zetsu


Vesnice: Travnatá

V týmu s: V týmu je sám

Některé techniky které ovládá: N/A


Zetsu je špeh z Akatsuki. Jí mrtvá těla lidí, kteří byli zabiti. Má dvě ega - jedno je jeho pravá strana, druhé jeho levá strana. Objevil Tobiho a pomohl mu dostat se do Akatsuki.Tobi


Vesnice: Není známo

V týmu s: Deidarou

Některé techniky které ovládá: Informace ve spoileru


Tobi je tajné individum.(Spoiler:Tobi podle spekulací může být i Madara Uchiha,Mizukage mlžne.)Tobi pomáhal kdysi Zetsu, potom se stal členem Akatsuki. Je nemotorný, ale velmi slušný. POZOR Spoiler: Tobi se po Sasoriho smrti stal členem Akatsuki a byl parťákem Deidary. Jeho schopnosti se zdaly být malé. Po smrti Deidary se ale ukázalo, že Tobi ve skutečnosti nečlena Akatsuki hrál a ve skutečnosti je to ta tajemná postava, která nařizuje Peinovi (Akatsuki Leaderovi). Taky jsme zjistili, že má Sharingan (alespoň v pravém oku, které je vidět) a sám o sobě řekl, že má schopnosti Uchihy Madary.