Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Skryté vesnice

 

 

http://www.comunidadnaruto.com/contenido/paises-aldeas-y-kages/mapa-aldeas-paises-naruto-exclusivo-comunidadnaruto.com.jpg

http://www.z-zero.de/Bilder/naruto-weltkarte.gif

 

 

Mapa

 


 

 

Konohagakure no sato-SKRYTÁ LISTOVÁ VESNICE
Všem fandům NARUTA nejspíš nejpopulárnější vesnice/země,jelikož z ní pochází většina ninjů vyskytujících se v NARUTOVI. Těmito postavami jsou např.:Kakashi Hatake,Naruto,Sasuke a Sakura. Uzumaki.Tato vesnice se nachází někde na území Ohnivé Země(viz.mapa).Listová vesnice má svého kageho.Kage Listové vesnice se nazývá hokage,Tsunade.Vesnice má Bijuu Kyuubi.

 

Sunagakure no sato-SKRYTÁ PÍSEČNÁ VESNICE
Skrytá Písečná vesnice patří k nejsilnějším vesnicím. Pochází z ní například Gaara.Naleznete ji v Zemi Větru(viz.mapa).Jak již jsem se zmiňoval v podstraně hodnosti Kage skryté Písečné se nazývá Kazekage a aktuálně jím je Pátý Kazekage Gaara. Vesnice má Bijuu Shukaku.


Otogakure No Sato-SKRYTÁ ZVUKOVÁ VESNICE
Skrytá Zvuková vesnice sousedí s Ohnivou zemí (viz. mapa). Tuto vesnici vede známý Orochimaru. Z vesnice dále pochází například Kabuto a Zaku.


 

Kirigakure no sato-SKRYTÁ MLŽNÁ VESNICE
Skrytou Mlžnou vesnici můžete nalézt v Zemi Vody (viz. mapa). Tato vesnice má také svého Kage. Nazývá se Mizukage.Z této vesnice jsou nejznámější postavy Zabuza,Kisame a Haku.


 

Kumogakure no sato-SKRYTÁ MRAČNÁ VESNICE
Skrytou Mračnou vesnici můžete nalézt v Zemi Světla(viz.mapa).Kage zde nese název Raikage.Mají tu Bijuu Nibi.


 

Amegakure no sato-SKRYTÁ DEŠŤOVÁ VESNICE
Z této vesnice mnoho ninjů není.Proč tomu tak je je na dlouhé vyprávění.Vůdce se nenazývá Kage. Jedním z ninjů z této vesnice je Rokushou Aoi.


 

Iwagakure no sato-SKRYTÁ KAMENNÁ VESNICE
Skrytou Kamennou vesnici naleznete v Zemi,takže na severo západě mapy,kterou máte kdispozici(viz.nahoře).Tsuchikage to jest název Kageho této vesnice.Ptáte se kdo z této vesnice pochází?Je to například Kamizuru klan.


 

Takigakure no Sato-SKRYTÁ VODOPÁDOVÁ VESNICE
Vůdcem Skryté Vodopádové je Shibuku.Z této vesnice možná znáte Kakuzuho a Suien.


 

Kusagakure No Sato-SKRYTÁ TRAVNATÁ VESNICE
Travnatou vesnici najdete poblíž Ohnivé Země. Tato vesnice nemá název pro svého kageho.